Navigácia

Odoslať stránku e-mailom

Výber jazyka

  • sk
  • en
  • de

Obsah

Stavebné práce na Obecnom úrade vo Veľkom Grobe

Typ: ostatné
Stavebné práce na Obecnom úrade vo Veľkom Grobe 1 V tomto týždni začali stavebné práce na obnove nášho miestneho úradu. S jeho rekonštrukciou začíname vďaka financovaniu získanému z Environmentalného fondu.

Aké sú ciele prerábky, po takmer 50 rokoch užívania stavby? Nie malé! Rekonštrukcia zahŕňa tak zateplenie strechy a stien, nové okná, ale aj nový, moderný vykurovací systém tepelného čerpadla. Keď sa všetko dokončí, mali by úspory na energiách (a dúfame, že aj účtov za ne) dosiahnuť až -90%, čo je v dnešnej dobe vysokých cien veľká úľava. Podobné je aj 80% zníženie emisí z kúrenia. Priebežne vám ukážeme postup prác a veríme, že sa to celé podarí zvládnuť v dohodnutom termíne - do augusta 2023.

Počas nasledujúcich mesiacov bude na obecnom úrade čulý pracovný a stavebný ruch a dočasne sa stane staveniskom. Prosíme návštevníkov o rešpektovanie bezpečnostných pokynov stavby a ďakujeme za trpezlivosť s dočasným obmedzením fungovania úradu. O prípadných zmenách stránkových hodín Vás budeme vopred informovať.


Vytvorené: 14. 3. 2023
Posledná aktualizácia: 14. 3. 2023 9:44
Autor: