Menu
Obec Veľký Grob
Obec
Veľký Grob

ZBER VEĽKOOBJEMNÉHO ODPADU A ELEKTROODPADU

ZBER VEĽKOOBJEMNÉHO ODPADU A ELEKTROODPADU 1

Vážení spoluobčania,
v piatok 5.4.2024 v čase od 15:00 do 18:00 a v sobotu 6.4.2024 v čase od 09:00 do 14:00 sa v obci uskutoční jarný zber veľkoobjemového odpadu, odpadu s obsahom nebezpečných látok a elektroodpadu.

V areáli tréningového futbalového ihriska budú obecní pracovníci preberať:

  • starý nábytok, okná, matrace, podlahové krytiny, koberce, sanitárnu keramiku a iný objemný odpad z domácnosti, ktorý nie je možné uložiť do domácej zbernej nádoby.
  • odpad s obsahom nebezpečných látok: staré farby, riedidlá, laky, chemické čistiace prostriedky, batérie, akumulátori a pod.

Upozorňujeme občanov, že veľkoobjemný zber sa aj tento rok realizuje SEPAROVANE. Odpad ako napr. nábytok či drevené okná je NUTNÉ vopred rozobrať podľa druhu materiálu, tzn. odstrániť kovové, sklenené či plastové časti.

Našim cieľom je čo najdôslednejšie odseparovanie recyklovateľných materiálov, preto prosíme občanov, aby pravidlá separovania dodržali a na mieste sa riadili podľa usmernení poverených osôb.

Na parkovisku pri budove OcÚ bude obecný pracovník preberať:

  • elektrospotrebiče
  • pneumatiky
  • veľké tvrdené plasty (záhradný nábytok, detské záhradné hračky, plastové vaničky a pod.) a kartóny (krabice od elektrospotrebičov)
  • čistý biely polystyrén

Uloženie odpadu mimo pristavených kontajnerov a mimo času vyhradeného pre zber sa považuje za znečisťovanie verejného priestranstva a vytváranie čiernej skládky, preto všetkých žiadame o dodržiavanie nastavených pravidiel. Ďakujeme za pochopenie.

Dátum vloženia: 2. 4. 2024 16:50
Dátum poslednej aktualizácie: 2. 4. 2024 16:55

Občan

Fotogaléria

Náhodný výber z galérie

1

modulová nadstavba plagát

plagat

publicita projektu

1

Univerzálny prekladač

Preklad (translations)

Mobilná aplikácia

Sledujte informácie z nášho webu v mobilnej aplikácii - V OBRAZE.
hore