Navigácia

Odoslať stránku e-mailom

Výber jazyka

  • sk
  • en
  • de

Obsah

ZBER VEĽKOOBJEMOVÉHO ODPADU

Typ: ostatné
1 Vážení spoluobčania,
v piatok 24.3.2023 v čase od 15:00 do 18:00 a v sobotu 25.3.2023 v čase od 09:00 do 14:00 sa v areáli tréningového futbalového ihriska uskutoční jarný zber veľkoobjemového odpadu a odpadu s obsahom nebezpečných látok. Privezený odpad budú preberať obecní pracovníci.

Upozorňujeme všetkých občanov, že veľkoobjemový zber sa tento rok realizuje SEPAROVANE. Odpad ako napr. nábytok či drevené okná je NUTNÉ vopred rozobrať podľa druhu materiálu, tzn. odstrániť kovové, prípadne sklenené či plastové časti. Našim cieľom je čo najdôslednejšie odseparovanie recyklovateľných materiálov, preto prosíme občanov, aby pravidlá separovania dodržali a na mieste sa riadili podľa usmernení poverených osôb.

Elektrospotrebiče, pneumatiky, veľké tvrdené plasty (záhradný nábytok a pod.), kartóny a čistý biely polystyrén bude v čase zberu preberať obecný pracovník na parkovisku pri Obecnom úrade.

Zároveň upozorňujeme, že uloženie veľkoobjemného odpadu mimo pristavených kontajnerov a mimo času vyhradeného pre zber sa považuje za znečisťovanie verejného priestranstva a vytváranie čiernej skládky. Ďakujeme za pochopenie.

1


Vytvorené: 16. 3. 2023
Posledná aktualizácia: 16. 3. 2023 14:03
Autor: