Menu
Obec Veľký Grob
Obec
Veľký Grob

Spoznaj Mikroregión 11 PLUS a MAS 11 PLUS na kolesách

Kedy: 29. 4. 2023 9:00

Kde: Futbalový štadión ŠK Cífer

1

Pripravte sa na dobrodružstvo na dvoch kolesách! Pridajte sa k nám 29. apríla 2023 o 9:00 hodine a prežite zaujímavý deň plný zábavy a posilňovania kondície. Pozývame Vás na podujatie Spoznaj Mikroregión 11 PLUS a MAS 11 PLUS na kolesách.

Typ akcie: šport, aktívne trávenie voľného času (cykloakcia pre verejnosť)

Cyklo podujatie je určené pre širokú verejnosť, najmä z dotknutého regiónu.

Naša trasa vedie cez určené zastávky v obciach Mikroregiónu  11 PLUS. Na vybraných stanovištiach sme pripravili s podporou obcí tradične malé občerstvenie, aby ste boli nabití energiou a priebežne doplnili tekutiny. S ľahkosťou tak zvládneme  42 km cesty, ktorá je ideálna pre krosové bicykle.

Zažite peknú prírodu a okrem toho sa v tomto ročníku zameriame na oboznámenie sa so športovými areálmi v jednotlivých obciach. Vezmite so sebou svoju rodinu a priateľov, ale upozorňujeme, že účastníci mladší ako 18 rokov musia byť v sprievode dospelých.

Nepremeškajte túto fantastickú príležitosť bicyklovať sa po malebnej krajine, spoznať nových ľudí a zabaviť sa! Začíname na futbalovom štadióne v Cíferi. Registrácia je už od 8:30 hod.

Viac informácií môžete nájsť na http://mikroregion-11plus.sk alebo na: https://goslovakia.sk/sk/trasy/189-jarna-cyklo-trasa-severozapadnymi-obcami-mikroregionom-11-plus-k-sportovym-arealom

12

Ďalšie informácie

Adresa miesta konania

Futbalový štadión ŠK Cífer, Štadiónová ul., Cífer, 91943
Dátum vloženia: 24. 4. 2023 13:07
Dátum poslednej aktualizácie: 24. 4. 2023 13:11

Obec

Fotogaléria

Náhodná fotogaléria

1

logo Združenie miest a obcí

modulová nadstavba plagát

plagat

publicita projektu

1

Univerzálny prekladač

Preklad (translations)

Mobilná aplikácia

Sledujte informácie z nášho webu v mobilnej aplikácii - V OBRAZE.
hore